Informace o výrobě

Doba výroby

Obvykle maximálně 24-48 hodin, dle náročnosti. V případě více ks, nebo složitějších potisků do 5 dní (složitější potisky máme namysli např. kombinaci s potiskem na přední + zadní straně, rukávy, lemy atd.).

Platba a doruční

Platba v provozovně je pouze v hotovosti. V případě delší a opakované spolupráce na fakturu se splatností.  Hotový textil Vám můžeme i dovézt, nebo zaslat spediční službou (DPD, Zásilkovna).

Grafické podklady

Pracujeme v grafickém programu Photoshop. Pro tisk potřebujeme podklady v průhledném PDF, nebo TIF či PNG. Grafiku jsme schopni na přání zdarma doupravit.

Co lze potisknout

V podstatě vše co je savé. Tedy jakýkoliv textil (trička, mikiny, tepláky, bundy, vesty, dresy, montérky, kšiltovky atd). Zkušenosti máme například ale i s kůží, džínovinou.

Kvalita potisku

Tiskneme technologií DTG a DTF. Technologie DTF je momentálně nejoblíbenější a nejstálejší metoda tisku. Neopírá se, neloupe a je momentálně nejmodernější metodou.

Jaký textil používáme

Tiskneme už více jak 12 let. Vyzkoušeli jsme mnoho značek textilu. Za tyto léta se nám osvědčila společnost Malfiny (dříve pod značkou Adler), tzn 95% textilu který máme skladem, je od této české značky.

© 2024 STRIKER AFFAIRS, s.r.o. Široké Schody 110 Chrudim
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!